Prepni na úvodnú stránku.
 O nás
 Aktuality, novinky
 Služby a produkty
 Referenčné objekty
 Záruka
 Certifikáty
 Kontakty
 Partneri
 Napísali o nás

           Presný čas


 
 
 
 
 
 
 


 Copyright © 2008
 Firma Bazsó Árpád

 Všetky práva vyhradené.

              Predstavenie firmy Arpád Bazsó - stavebné a stolárske práce
                         Sídlo: Slatina č. 147, 935 84 p. Horné Semerovce


...........................................................................................................................................................

Lokalita: Obec Slatina
               Okres Levice
               Nitriansky kraj

Firma Arpád Bazsó – stavebné a stolárske práce – so sídlom v Slatine (okres Levice) bola založená v roku 1991 na úrovni fyzickej osoby.
Firma je zakladajúcim členom Cechu strechárov Slovenska a autorizovaným pokrývačom firmy BRAMAC. Zárukou kvality je okrem spokojných zákazníkov aj kvalifikovaný, skúsený, stabilný a odborný manažment a pracovný kolektív a certifikáty o odbornom preškolení zamestnancov od výrobcov strešných krytín: BRAMAC, TONDACH, Cembrit, Maslen, strešných okien VELUX, od výrobcu podstrešných fólií Dörken a od výrobcu odvodňovacích systémov Lindab. (Vyškolení pracovníci pravidelne chodia na školenia v rámci svojich odborov.)

Hlavný profilom firmy je:
- vyhotovenie a rekonštrukcia šikmých striech a s tým súvisiace stolárske, tesárske a pokrývačské práce,
- montáž a predaj strešných krytín a doplnkov,
- montáž a predaj strešných okien,
- montáž a predaj klampiarskych prvkov,
- montáž a predaj tepelných izolácií,
- výroba a predaj reziva s hlavným zameraním na strechy.

Svoju činnosť vykonáva vo vlastnej budove v katastri obce Slatina, kde má aj svoju vlastnú horizontálnu pásovú pílu a stroje pre spracovanie reziva pre tesárske a pokrývačské práce. Firma vlastní pokrývačský výťah, ktorý značne uľahčí prácu na streche.
Cieľom firmy je neustála modernizácia a rozvoj technológie a strojov. Plánuje ďalej rozširovať už aj tak rozsiahly predmet činnosti, s napr. výrobou tatranského profilu. Chce zachovať svoju pozíciu na lokálnom a regionálnom trhu a usadiť sa aj na medzinárodnom trhu. Firma sa v posledných rokoch snaží využívať granty na podporu rozvoja svojej strojovej kapacíty.
Dlhoročnou praxou vybudovala dobré obchodné vzťahy, je uznaná v danom odvetví, má dobrú povesť, pracuje efektívne a je konkurencieschopná. Úspešne pôsobí na lokálnom a regionálnom trhu. Ročne predá a montuje viac ako 6 000 m2 strešných krytín. V súčasnej dobe zamestnáva v sezóne až 13 zamestnancov.

Úspechy firmy:
V rámci olympiády firmy BRAMAC v roku 1998 dosiahla 3. miesto s novostavbou strechy na polyfunkčnej budove na Hlavnom námestí v Šahách. V roku 2006 na národnej pokrývačskej olympiáde firmy BRAMAC získala so stavbou v Želiezovciach 3. miesto v kategórii rekonštrukcia rodinného domu. S tou istou budovou na medzinárodnej pokrývačskej olympiáde, ktoré sa konalo v Bulharsku v júni 2007 získala 1. miesto. Majiteľ firmy patrí medzi prvých odborníkov, ktorí získali osvedčenie „Majster strechár“ ktoré udelilo Cech strechárov Slovenska. Majiteľ je v súčastnosti zástupcom krajského cechmajstra Cechu strechárov (za Nitriansky kraj).
Na vykonané práce ponúka 60 mesačnú záruku. Záručná doba na strešné krytiny je stanovená v zmysle záručných podmienok jednotlivých výrobcov strešných krytín.